Sunday, May 31, 2020

@Poland

Don't miss the credit opportunity or you will stay even without lunch. I was told in advance about this very news and I told you that we are talking about psychopaths.


I have seen too much hatred here, too much anger, dealt with too many lies. As soon as the border opens, I will be out of Poland. I don't want to spend my life even knowing about this very country. But thank you for everything you have done for me(the thing is I do not believe a word you have to say as a nation - I started to hate see you as racist bigots and this is not the way to spend life specially not for someone like myself).

For this very news I was told by Duda alone, "when we no longer want you  it will be news like this". They brainwashed me on issue very well and I do understand what is for me left to do.

Trust was abused the most during MK Ultra via beatings and psychological violence(threats, terror, challanging, and so on). They even lied about recognizing me under MK Ultra in case I would manage to identify those involved in MK Ultra...with exception of few individuals, most of them saw/heard knew nothing.

The Coronavirus credit is credit for you. Its not easy to sell world - not just anyone can do something like this, so you more than deserved it.W sobotę prezydent, premier, a także minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej wizytowali tereny przekopu Mierzei Wiślanej.
Andrzej Duda podkreślał, że ta inwestycja "ma wzmacniać polską suwerenność", z kolei Mateusz Morawiecki dowodził, że przekop to nie tylko szansa dla rozwoju regionu, ale będzie miała też wpływ na wzrost gospodarczy kraju.
Były wypowiedzi dla mediów, a na kanałach społecznościowych kancelarii prezydenta i premiera namnożyło się nagrań i zdjęć z tej "gospodarskiej" wizyty. Po jakimś czasie furorę zrobiły zdjęcia premiera i prezydenta, jednak nie w pozach, gdy spoglądają na prace na terenie przekopu.

Politycy wypili piwo. Lubelskie PiS: Co to zdjęcie mówi nam o przywódcach naszego narodu?Duda i Morawiecki po wizycie zjedli bowiem razem obiad i wypili piwo. A zdjęcia z tego "wydarzenia" zaczęli kolportować politycy PiS na Twitterze pod hasztagiem #PracaNieKłótnie.

Z kolei na koncie Prawa i Sprawiedliwości w Lubelskiem, gdzie pojawiło się inne ujęcie z uśmiechniętymi politykami, dowodzono:
Co to zdjęcie mówi nam o przywódcach naszego narodu: prezydencie Andrzeju Dudzie i premierze Mateuszu Morawieckim?
Że współpraca to skała, na której będziemy budowali szczęście naszego narodu! Niech Bóg ma Was, Panowie, w swojej opiece!

Prezydent i premier na piwie. Wiadomo, że było lokalne. Ale czy z sokiem?

Piwo przy sobocie sprawiło za to, że na Twitterze rozgorzała dyskusja. Otóż na fotografiach napój ma kolor daleki od złocistego, czyli takiego, w jakim spotykany jest ten trunek. Ukuto więc teorię: premier i prezydent owszem, piją piwo, ale z sokiem.
Dziennikarz TVP Bartłomiej Graczak żartował:
Piwo z sokiem? Jeszcze słomek brakuje...
Jedna z internautek pisała natomiast:
Zasada nr. 1. Nie ufaj facetom pijącym piwo z sokiem.

Zdjęcie z piwem wykorzystali też przedstawiciele opozycji. Sławomir Nitras, poseł PO, stwierdził, że w tej chwili niespecjalnie mamy w Polsce powody do tego, by się cieszyć i wspólnie pić piwo. Jak pisał:
Za co pijemy? Za milion bezrobotnych? Za 40 proc. spadku dochodów samorządów? Za 70 mln stracone na sasinowe wybory?

Rąbka tajemnicy uchylono za to na portalu wPolityce.pl, choć zagadka "Jakie to piwo?", nie została rozwiązana. Można jedynie przeczytać:
Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki mieli chwilę dla siebie. Spotkali się w jednej z restauracji, gdzie zamówili smażonego dorsza i wznieśli toast za #PlanDudy lokalnym piwem.

No comments:

Post a Comment