Tuesday, February 12, 2019

This is not a joke! Ukrainians want to join their country with Poland. Even referendum possibililty exists for that matter.

Chciałbym, żeby tak się stało ... oba narody są piękne i obie potrzebują więcej pewności siebie. Gdybym był Ukraińcem lub Polakiem, głosuję za tą opcją. Niestety mój czas w Polsce dobiegł końca. Piękne są Ukraina i Polska. I wish both prosperity. In unity is power.

Na ukraińskich stronach internetowych pokazały się materiały, które zachęcają do tego, by przyłączyć Ukrainę do Polski. Są to nazwy użytkowników, którzy nie są członkami Unii Europejskiej.


Dziesięć szokujący pomysł, który wielu mogłoby zająć, opublikował portal "Ukrainskij Reporter". W celu zapewnienia, że:.

Jakie jest wyjście tej sytuacji? Przeprowadzenie referendum w sprawie przyzwolenia Ukrainy, do Polski, co postulatora. Ich zdaniem, które dotyczy przyniosłoby się do wielu krajów.

W przypadku scenariuszy z rozszerzeniem polityczno-literackim. Należą do tego samego pana pojawią się za rodziną. Porady wobec skrajnie proukraińskiej postawy polskich władz.


No comments:

Post a Comment